Have a question? Give us a call: +86 15859779007

Вести

  • Профил на компанијата

    Профил на компанијата

    Quanzhou Baiyuan Машини Наука и технологија копродукции, Ltd е домашно финансиран претпријатија и провинциски, општински и област клучните наведени резерви претпријатија. Таа е основана во 2002 година со регистриран капитал од 100 милиони кинески јуани, што се наоѓа во Quanzhou Jiangnan High-Tech Електрична ...
    Прочитај повеќе