Have a question? Give us a call: +86 15859779007

Lajme

  • Profili i kompanisë

    Profili i kompanisë

    Quanzhou Baiyuan Makineri Science & Technology Co, Ltd, është një ndërmarrje e brendshme-financuar dhe provincial, çelësi komunale dhe të qarkut të listuara ndërmarrjet backup. Ajo është themeluar në vitin 2002 me një kapital të regjistruar prej 100 milion juan kineze, ajo është e vendosur në Quanzhou Jiangnan teknologjisë së lartë Electr ...
    Lexo më shumë