Have a question? Give us a call: +86 15859779007

Profili i kompanisë

Quanzhou Baiyuan Makineri Science & Technology Co, Ltd, është një ndërmarrje e brendshme-financuar dhe provincial, çelësi komunale dhe të qarkut të listuara ndërmarrjet backup. Ajo është themeluar në vitin 2002 me një kapital të regjistruar prej 100 milion juan kineze, ajo është e vendosur në Quanzhou Jiangnan Park teknologjisë së lartë elektronike, duke mbuluar një sipërfaqe prej më shumë se 50 akra. Kjo është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në R & D, prodhimit, shitjes, shërbimit dhe zhvillimit të softuerit e makinës rrethore thurje.
Kompania ka një shumëllojshmëri të pajisjeve të prodhimit të avancuar, lathes kompjuterizuar vertikale, qendra CNC Machining, makinat CNC bluarje, makina gdhendje kompjuter, në shkallë të gjerë të lartë saktësi të koordinuar instrumente dhe pajisje të tjera saktësi modern importuar nga Japonia dhe Tajvani matjen, dhe ka arritur inteligjent prodhuese. Kaluar ISO9001: 2015 sistemit të menaxhimit të cilësisë certifikimit. Në procesin e projektimit dhe prodhimit, qindra teknologji të patentuar janë formuar, duke përfshirë patentat shumë shpikje, të drejtat e të plotë pronës intelektuale të pavarur, dhe mori edhe certifikimin e sistemit të menaxhimit të pronës intelektuale. Kompania ka ngritur një rrjet të marketingut në shumë vende në të gjithë tregun e brendshëm, duke mbuluar të gjitha bazat e mëdha të tekstilit të vendit, dhe në mënyrë aktive duke eksploruar tregjet jashtë shtetit. Sipas certifikatave të lëshuara nga Shoqata e Kinë Tekstil Makineri dhe Kina thurimë Industrisë Shoqatës, pjesën e tregut të "BAIYUAN" markë thurje rrethore makine është renditur në mesin e lartë tre në industrinë e për shumë vite. Që nga viti 2015, pjesa e tregut është renditur në vendin e parë në botë dhe në tregun kinez të vendit për katër vjet rresht.
Me teknologjinë e hollë, reputacion përfolur, procesi i zhvillimit të kompanisë po lulëzon, me arritje të rëndësishme, ajo ka fituar "Programit Kombëtar pishtari ndërmarrjet kryesore të teknologjisë së lartë", "Kina Demonstration Unit Industrial", "Çmimin Kombëtar industrinë e tekstilit Aftësitë profesionale Konkurrencës Speciale Kontribut "," Provinca Fujian Prodhim individual Champion Enterprise "" Fujian Province Inteligjente Manufacturing Pilot Model Enterprise "," Fujian Province Shkencës dhe Teknologjisë Giant drejtues Ndërmarrjeve "," Provinca Fujian shkencore dhe arritjeve teknologjike Industrializimi Base "," Fujian Province inovative Enterprise "," provinciale Enterprise Technology Center "," provinciale Engineering Technology Research Center "," provinciale Shkencës dhe Teknologjisë Enterprise ", etj

Me zhvillimin e shpejtë të epokën e informacionit, kompania do të vazhdojë të mbajë fokusin e saj fillestare, të përballet me të ardhmen, të zgjasë prodhimit inteligjente + IOT + internet për të zgjeruar tregun, dhe të përpiqemi për të krijuar të dhëna të mëdha, zinxhir industriale, informacioni i përkasin pavarur drejtat e pronësisë intelektuale. Thurje cloud gërshetim platformë bashkëpunimi për të krijuar më shumë pasuri për klientët tanë,
duke paguar përsëri për aksionarët dhe duke i dhënë përsëri në komunitet. Duke filluar nga e para, nga gjobë në gjobë, mastering nivelin e përparuar në botë e industrisë rrethore thurje makine, Baiyuan Makinerisë ka çuar në operacionin e përshpejtuar nga "prodhuese" për "inteligjencës".


Ora Post: Oct-25-2019